O mne

Amrita Hana Slaninková, MBA
terapeutka, médium a lektorka

Od manažérky k meditáciám

Kedysi som bola veľmi vynervovaná, vyčerpaná, v neustálom strese a napätí. Celý deň som sa len naháňala. Všemožne som sa snažila udržať všetko pod kontrolou a v dokonalom stave. Firmu, dieťa, domácnosť, seba, manželstvo... Byť vo všetkom perfektná. V hĺbke duše som sa však cítila osamelá, nešťastná a nevidela som žiaden zmysel života. 

"Každý svätý má svoju minulosť 
a každý hriešnik má svoju budúcnosť..."

Emočný a fyzický detox

Začala som denne meditovať, čistiť svoje podvedomie a nevedomie a napájať sa na božskú podstatu. Prestala som piť a detoxikovala som svoje emočné, mentálne aj fyzické telo. “Klasickú” stravu som vymenila za vegánsku a postupne som prešla veľkou osobnou transformáciou.

Pustila som obrovský balík záťaže, stresu a rôznych iných blokov. Zažila som hlboké meditačné stavy a extatické pocity spojenia so všetkým, čo je. Okrem iného sa vyliečila aj moja senná nádcha, ekzémy, chronické zažívacie problémy, depresie a závislosti. Začala som objavovať, kto v skutočnosti som. 

V Indii som absolvovala posvätný zasväcujúci rituál Osho Neo-sannyas, kde som získala svoje meditačné meno Ma Prem Amrita - Božský nektár lásky.

Božské liečenie

Na seminári Božského liečenia v Londýne som zažila silnú aktiváciu liečivého kanálu. Bolo to ako spomenúť si na niečo, čo som už dávno zabudla. Odvtedy fungujem ako médium a dokážem presmerovávať vysoko vibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami.

Na Božskom liečení najviac milujem čistotu a láskavosť tejto energie, ako aj efektívnosť a hĺbku liečenia. Absolvovala som všetkých 5 úrovní liečenia, vrátane nadstavby. Momentálne som jediná na Slovensku, ktorá lieči touto metódou.

Čo robím teraz

A ako vyzerá môj život v súčasnosti? Keď sa práve nestarám o svojho syna, tak meditujem, chodím na transformačné semináre a učím sa nové techniky.

Okrem toho pomáham ľuďom na spirituálnej ceste a žiť život v radosti a ľahkosti. Organizujem semináre, píšem články s radami a tipmi, ako žiť vedome, nahrala som sériu relaxačných meditácií na očistu podvedomia a tiež organizujem skupinové meditácie na diaľku technikou Božského liečenia.

Občas sa objavia nové výzvy, alebo staré zabudnuté bolesti. Teraz je to však iné. Teraz mám tieto účinné techniky, ktoré mi pomáhajú zvládať akékoľvek náročné životné situácie s ľahkosťou.

Meditácie sú moja vášeň, môj život. Je to to, čo dýcham, to čo žijem. A toto posolstvo je môj odkaz svetu, lebo toto je to, čo všetci hľadáme. Cestu domov. Cestu k sebe samému.

Si vítaný pridať sa ku mne na tejto ceste akýmkoľvek spôsobom to cítiš.

Ako ti môžem pomôcť?

Výcviky, ktorými som prešla

Toto okienko je hlavne pre mňa. Často mám pocit, akoby som bola neustále v procese a stále niečo spracovávala a čistila. Je to ako pozerať sa do súdku s vodou a jablkami. Jedno vytiahnem a hneď tam vypláva ďalšie. Občas z toho cítim frustráciu. Pozerám sa do súdka a stále ho vidím plný, akoby som nič nespravila. Málokedy si spomeniem obzrieť sa za seba a vidieť tú obrovskú hromadu vytiahnutých jabĺk.

  • Certifikovaná lektorka Osho katarzných techník absolvovala 4 nezávislé tréningy u rôznych učiteľov: Sarita, Vatayana - učiteľka z meditačného Osho centra v Pune, Khushru, Prem Agni.
  • Certifikovaná lektorka Goddess Essence - Esencia Bohyne - ročný tréning pre ženy so Saritou.
  • Certifikovaná terapeutka metódou Božské liečenie - Divine healing, všetkých 5 úrovní vrátane nadstavby od Dr. Ahlmeirah Ariel Hallaire - 3-ročný tréning.
  • Výcvik Demartini metódy.
  • Výklad zmluvy duše (Soul Contract Reading) - Dr. Ahlmeirah Ariel Hallaire.
  • Výcvik chirurgie svetelného tela (Light Body Surgeon Training) - 2-ročný tréning, Dr. Ahlmeirah Ariel Hallaire.
  • Certifikovaná liečiteľka Tachyónovou technológiou.
  • Kňažka Živeny - ročný tréning pre nadobudnutie zručností kňažky a vedenie rituálov.
  • Osho Neo-Sannyas meditačné meno Ma Prem Amrita (Božský nektár lásky) získala v Indii v Oshovom centre v Dharmasale pod Himalájami od Ma Prem Neelam, počas posvätného iniciačného rituálu. Ma Prem Neelam bola Oshovou priamou žiačkou a bola ním osobne zasvätená ako robiť tieto rituály.
  • Vyštudovala Vysokú školu manažmentu v anglickom jazyku a získala titul MBA (Master of Business Administration).